Sobotná prechádzka

Print
PDF
There are no translations available.

Tohtoročná sezóna sa ešte len začína, teda rozbieha. A rozbieha sa veľmi pomaly. Najmä však vďaka nepriaznivému počasiu. Pre porovnanie a orientáciu v hríbolove sme zanechali Na huby 2010 ARCHÍV....kde si možeme zaspomínať na minuloročné dobré časy...
Dnes t.j. 30.júla 2011 sme sa vydali predsa len popátrať po hríbkoch. Avšak neúspešne. Prešli sme všetky svoje "základné" revíre a takmer nič. Darmo počasie a hríbky patria k sebe ako pivné šteňa, pípa a krígel...Musíme si počkať a vydržíme! Podľa známych nateraz hríby nerastú ani na kálnicku, na dubodieli alebo na ilavsku...Takže hríbu zdar!

Ale čo však bolo mimoriadne zaujímavé - húfy vysilených cyklistov a cyklistiek len tak naľahko... sa trápili v zdolávaní "tankodromovej" cesty na Javorinu. Prehánky boli na spadnutie, Javorina pod mrakom a polovica kopca na vrchol ešte chýbala. Zajtra sa pojdeme pozrieť na Slávnosti bratstva, že... ako to dopadlo.
Pozrite sa na zopár foto z prechádzky. Okrem svákovky a rozmočeného suchohríbu tam pre nás nebolo prakticky nič, hoci plávka zelená a prašivky sú jedlé...My ich však nezbierame - dávame šancu druhým. Podstatný bol čerstvý vzduch a prechádzka na ňom.

Však náš čas ešte príde !

»

© flysk.sk pre Codify 2010 | All rights reserved. »